علت های برتری کولر گازی اینورتر چیست؟

امروزه همه ی افراد به دنبال کولرگازی های کم مصرف می گردند که تکونولوژی Inverter پاسخ نیاز ها می باشد. ما در این مطلب می خواهیم به دلیل های برتری و سود بردن از کولرگازی اینورتر بپردازیم.

مزایای کولرگازی اینورتر

سازگاری بالا با محیط زیست

در کولرگازی های اینورتر سیستمی وجود دارد که سرعت کمپرسور را تغییر می دهد و به دلیل سنسوری که در اینورتر وجود دارد قدرت موتور را بر اساس دمای محیط تنظیم خواهد کرد که این عامل باعث کاهش مصرف برق و صرفه جویی در انرژی می شود که این بزرگ ترین و برترین تفاوت بین کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی به حساب می آید.

صرفه جویی در برق و هزینه

به دلیل پیچیدگی کمپرسور اینورتر ، کمپرسور در همه ی مدت با ظرفیت بالا کار نمی کند بلکه زمانی که سرعت آن پائین است نیز انرژی کمتری مصرف کرده و باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

کم صدا بودن

با توجه به اینکه کمپرسور کولرگازی اینورتر مرتب خاموش و روشن نمی شود، افزون بر مصرف برق کمتر صدای ناچیزی از کولر به گوش می رسد به این علت که روشن شدن مداوم کولرگازی های اکثرا صدای بالایی دارند.

طول عمر و دوام بالای کولرگازی اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورترها هم سرما و گرمای تهویه ی مطبوع بادوام تر شده و هم به دلیل استهلاک پائین تر باعث بالارفتن طول عمر قطعه های کولرگازی می شود.

خنک کنندگی سریع

کولرگازی های اینورتر نسبت به کولرگازی های معمولی محیط را به سرعت خنک یا گرم خواهند کرد به این دلیل که کولرگازی های اینورتر زمانی که شروع به کار می کنند قدرت بالایی به نسبت کولرگازی های معمولی مصرف می کنند. همچنین زمانی که محیط به دمای مورد نظر برسد قدرت کولر و مصرف آن کاهش می یابد که این عامل به خودی خود در کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر می باشد.

نمایندگی کولر گازی ایوولی